Co się stało?

Botoks 2017 film online

Botoks 2017 film online

Leczenie grozi śmierciąSep. 29, 2017Poland135 Min.PG
Twoja ocena: 0
8 1 ocena

Opis

Gdzie obejrzeć cały film Botoks online videer?

Botoks to polski film z gatunku komediodramat, opowiadający historię młodego lekarza imieniem Piotr, który pracuje w szpitalu w małym miasteczku. Piotr jest bardzo zaangażowany w swoją pracę i chce pomagać ludziom, jednak nie jest zadowolony ze swojego życia osobistego. Jego małżeństwo z Magdą przeżywa kryzys, a Piotr czuje się zagubiony i niezrozumiany. Wszystko zmienia się, gdy do miasteczka przyjeżdża tajemnicza kobieta imieniem Ania, która odkrywa w Piotrze nieznane dotąd talenty i pomaga mu odnaleźć sens życia.

Film Botoks został bardzo dobrze przyjęty przez widzów i krytyków. Jest to film, który potrafi zarówno rozbawić widza, jak i wzruszyć go swoją historią. Scenariusz jest dobrze napisany i opowiada o ważnych i uniwersalnych problemach, takich jak brak zrozumienia i szukanie sensu w życiu.

Botoks videer

Jednym z największych atutów filmu Botoks jest jego obsada aktorska. Piotr Adamczyk jako Piotr sprawdza się w swojej roli doskonale i potrafi zarówno rozbawić widza, jak i wzruszyć go swoim występem. Magdalena Popławska jako Magda również sprawdza się świetnie i jej relacja z Piotrem jest jednym z najlepszych elementów filmu. Do tego dochodzi również świetna gra aktorska pozostałych aktorów, szczególnie Andrzeja Chyry, który wcielił się w rolę burmistrza miasteczka.

Oprócz dobrej obsady aktorskiej, film Botoks zachwyca również swoją warstwą wizualną. Zdjęcia są ładnie zrealizowane i potrafią oddać klimat małego miasteczka, a muzyka dodaje filmowi dodatkowego klimatu.

Podsumowując, Botoks to świetny film, który z pewnością przypadnie do gustu widzom, którzy lubią komedie dramatyczne pełne emocji i wartościowych przesłań. Oprócz dobrej obsady aktorskiej i ciekawej fabuły, film ten zachwyca również swoją warstwą wizualną i potrafi zarówno rozbawić, jak i wzruszyć widza.

Botoks 2017 film online
Botoks 2017 film online
Botoks 2017 film online
Botoks 2017 film online
Botoks 2017 film online
Botoks 2017 film online
Botoks 2017 film online
Botoks 2017 film online
Oryginalny tytuł Botoks
Oceny IMDb 3.6 1,668 ocen
Oceny TMDb 3.8 55 ocen
Udostępnione0

Podobne tytuły

Amonit
Cinema Paradiso
Okręt
Jojo Rabbit
Heks
Czarna Wdowa Film online
Liga sprawiedliwych: Nowa granica
Gwiezdne Wojny: Część IV – Nowa Nadzieja
Żelazny most 2019 film online
VFW film online
Gorączka film online
Earthfall film online

(1) comment

  • mufffek 26 marca 2021

    wielki kicz

Leave a comment

Imię *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website

×
Życzymy miłego oglądania!