Co się stało?

Cicha Noc 2017 film online

Cicha Noc 2017 film online

Z rodziną wychodzi się najlepiej na zdjęciach.Nov. 24, 2017Poland97 Min.PG
Twoja ocena: 0
5 1 ocena

Opis

Cicha Noc cda dubbing

Cicha Noc to amerykański horror z 2018 roku, w reżyserii Scotty’ego Becketta. Film opowiada historię rodziny, która wyjeżdża do odległej chatki na święta, by odpocząć od codzienności i spędzić miło czas razem. W trakcie filmu widzowie mogą śledzić losy bohaterów i ich próby przetrwania w obliczu niebezpieczeństwa, jakie czyha na nich w chatce.

Film Cicha Noc został bardzo dobrze przyjęty przez krytyków i widzów, stając się jednym z największych przebojów Scotty’ego Becketta i jednym z najlepiej sprzedających się horrorów ostatnich lat.

Głównymi bohaterami filmu są rodzina, która wyjeżdża do chatki na święta. Składają się na nią m.in. ojciec, grany przez Adam Scott, matka, grana przez Toni Collette, oraz ich dzieci: syn, grany przez Davida Kajganicha, i córka, grana przez Milly Shapiro. Oboje stworzyli bardzo przekonujące i wiarygodne kreacje swoich postaci, dzięki czemu widzowie mogą śledzić ich przygody z zapartym tchem.

Gdzie obejrzeć cały film Cicha Noc online po polsku?

Oprócz dobrego scenariusza, film Cicha Noc ma także bardzo dobrą scenografię i zdjęcia, które dodają filmowi głębi i nadają mu odpowiedni klimat. Dzięki doskonałej grze aktorskiej Adam Scott, Toni Collette, Davida Kajganicha i Milly Shapiro oraz niepokojącej atmosferze, film jest w stanie trzymać widzów w napięciu przez cały czas trwania.

Ogólnie rzecz biorąc, Cicha Noc to bardzo udany horror, który z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom tego gatunku. Film jest dobrze zagrany przez głównych bohaterów, Adam Scott, Toni Collette, David Kajganich i Milly Shapiro, a także ma doskonale napisany scenariusz i ciekawą fabułę. Reżyser, Scotty Beckett, potrafi doskonale oddać klimat horroru i przedstawić postaci w sposób, który sprawia, że widzowie mogą się z nimi utożsamić. Jeśli lubicie filmy horror i szukacie czegoś na wieczór z rodziną lub z przyjaciółmi, to Cicha Noc jest idealnym wyborem.

Cicha Noc 2017 film online
Cicha Noc 2017 film online
Cicha Noc 2017 film online
Cicha Noc 2017 film online
Oryginalny tytuł Cicha Noc
Oceny IMDb 7.2 1,979 ocen
Oceny TMDb 7.1 44 ocen
Udostępnione0

Podobne tytuły

Weathering with You
Stowarzyszenie Umarłych Poetów
Parasite film online
Jumanji: Następny poziom film online
Służby Specjalne 2014 film online
Nietykalni film online
Ojciec Chrzestny III film online
Przyciąganie film online
Być albo nie być
Boże Ciało 2019 film online
Planeta singli 2 2018 film online
Ciche miejsce film online

(1) comment

  • ArekLowca 25 marca 2021

    ciekawy, ale chyba nie dla mnie takie cos.

Leave a comment

Imię *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website

×
Życzymy miłego oglądania!