Co się stało?

Córka trenera 2018 film online

Córka trenera 2018 film online

Jul. 26, 2018Poland93 Min.PG
Twoja ocena: 0
8 1 ocena

Opis

Gdzie obejrzeć cały film Córka trenera cda lektor PL?

„Córka trenera” to film sportowy w reżyserii Cory’ego Finley’a, opowiadający historię Tina Fey (Amy Adams), która jest trenerem koszykówki dziewcząt na szkolnym liceum. Tina stara się dostać swoje drużynie do finału mistrzostw, ale jej plany komplikuje pojawienie się nowego zawodnika, zapalającego iskierkę między nim a jej córką.

Film został wydany w 2020 roku i od razu zyskał popularność wśród widzów, którzy byli zainteresowani filmami sportowymi i komediami. Jego sukces zawdzięcza przede wszystkim zabawnym dialogom, intrygującej fabule i doskonałej grze aktorskiej. Reżyser Cory Finley doskonale wykorzystał postać Tina Fey, tworząc film, który zarówno bawi, jak i wzrusza.

Córka trenera lektor PL online

Oprócz zabawnych dialogów, „Córka trenera” zasługuje również na pochwałę za swoją obsadę aktorską. Amy Adams jako Tina Fey sprawdza się świetnie – jej umiejętność wcielenia się w rolę trenera, który musi walczyć o sukces swojej drużyny, ale również o dobro swojej córki, sprawia, że aktorka staje się jednym z najważniejszych elementów filmu. Również inni aktorzy, tacy jak Gabriel Byrne czy Wyatt Russell, spisują się bardzo dobrze, tworząc przekonującą i wiarygodną obsadę aktorską.

Fabuła „Córki trenera” jest pełna nieoczekiwanych zwrotów akcji i tajemnic, które stopniowo są odkrywane przez Tina Follow. Film skłania do refleksji nad ludzkimi emocjami i instynktem przetrwania, a jego przesłanie jest uniwersalne i dotyka każdego z nas.

Ogólnie rzecz biorąc, „Córka trenera” to świetny film sportowy, który z pewnością zapadnie w pamięci widzów na długi czas. Jego zabawne dialogi, intrygująca fabuła i doskonała obsada aktorska sprawiają, że jest to produkcja warta polecenia. Jeśli lubicie filmy sportowe i komedie i szukacie czegoś, co pozwoli Wam się zrelaksować i dobrze bawić, „Córka trenera” jest idealnym wyborem dla Was. Z pewnością nie pożałujecie czasu spędzonego na seansie tego filmu.

Córka trenera 2018 film online
Córka trenera 2018 film online
Oryginalny tytuł Córka trenera
Oceny IMDb 6.0 343 ocen
Oceny TMDb 6 7 ocen

Reżyser

Obsada

Udostępnione0

Podobne tytuły

Wszystko o Ewie
Diabeł wcielony
Bohemian Rhapsody
Wszystko za życie
Rififi
Dreamland film online
Nowiny ze świata film online
Człowiek z blizną
Gewoon vrienden
Forrest Gump film online
Metropolis
After film online

(1) comment

  • denty 27 marca 2021

    wielki kicz

Leave a comment

Imię *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website

×
Życzymy miłego oglądania!