Co się stało?

Czarny Czwartek. Janek Wiśniewski padł 2011 film online

Czarny Czwartek. Janek Wiśniewski padł 2011 film online

Czarny Czwartek. Janek Wiśniewski padłFeb. 25, 2011Poland105 Min.PG
Twoja ocena: 0
8 1 ocena

Opis

Gdzie obejrzeć cały film Czarny Czwartek. Janek Wiśniewski cda?

Czarny Czwartek to film dokumentalny, który opowiada o wydarzeniach z 2010 roku, zwanych potocznie „Czarnym Czwartkiem”. Jest to historia o Janie Wiśniewskim, 21-letnim mieszkańcu Warszawy, który został zraniony podczas manifestacji przeciwko rządowi. Janek został postrzelony przez policję i kilka dni później zmarł w szpitalu.

Film Czarny Czwartek skupia się na tym tragicznym wydarzeniu, ale również na tym, co za nim nastąpiło. Pokazuje reakcje społeczeństwa na śmierć Janka, a także dalsze protesty i manifestacje, które miały miejsce w kraju. Reżyser skupia się również na rodzinie Janka i ich walce o sprawiedliwość oraz ujawnienie prawdy o tym, co naprawdę się wydarzyło.

Film Czarny Czwartek jest bardzo emocjonalny i wzruszający. Reżyser używa różnych środków, by przekazać historię Janka i jego rodziny, takich jak archiwalne nagrania, wywiady z rodziną i świadkami wydarzenia oraz rekonstrukcje tamtych dni. W filmie pojawiają się również liczne nagrania z manifestacji i protestów, co dodaje jeszcze więcej autentyczności całemu przedsięwzięciu.

Czarny Czwartek. Janek Wiśniewski online po polsku

Jednym z najmocniejszych punktów filmu Czarny Czwartek jest sposób, w jaki reżyser opowiada historię Janka i jego rodziny. Poprzez ich osobiste wyznania i wspomnienia, widz ma szansę lepiej poznać Janka i zrozumieć, jakie emocje towarzyszyły im w tamtym trudnym czasie. Film ukazuje również skomplikowane relacje między członkami rodziny, które zostały wystawione na próbę przez tę tragedię.

Ogólnie rzecz biorąc, Czarny Czwartek to bardzo mocny i poruszający film dokumentalny, który opowiada o tragicznych wydarzeniach z 2010 roku i ich wpływie na jedną rodzinę. Reżyser skupia się na emocjach i uczuciach bohaterów, dzięki czemu film staje się jeszcze bardziej wciągający i poruszający. Ponadto, liczne nagrania z manifestacji i protestów dodają autentyczności całemu filmowi i pozwalają lepiej zrozumieć kontekst wydarzeń.

Jeśli interesujesz się polityką i chcesz lepiej zrozumieć wydarzenia, które miały miejsce w Polsce kilka lat temu, to Czarny Czwartek jest filmem, którego nie możesz przegapić. Jest to nie tylko ważny film dokumentalny, ale również bardzo emocjonalna i wzruszająca historia o rodzinie, która musiała zmierzyć się z ogromną tragedią.

Czarny Czwartek. Janek Wiśniewski padł 2011 film online
Oryginalny tytuł Czarny Czwartek. Janek Wiśniewski padł
Oceny IMDb 6.6 1,030 ocen
Oceny TMDb 6.5 15 ocen

Reżyser

Obsada

Witold Dębicki isMieczyslaw Moczar
Mieczyslaw Moczar
Piotr Garlicki isJózef Cyrankiewicz
Józef Cyrankiewicz
Marta Honzatko isStefania Drywa
Stefania Drywa
Michał Kowalski isBrunon Drywa
Brunon Drywa
Marta Kalmus isIrena Drywa
Irena Drywa
Udostępnione0

Podobne tytuły

Dzikie historie film online
Sala samobójców. Hejter 2020 film online
Dzisiejsze czasy
Mank
Służby Specjalne 2014 film online
Misja Greyhound film online
Wściekły Byk
Król Lew 2019 film online
Życie jest piękne
Pan Tadeusz 1999 film online
Zmierzch: Przed świtem. Część 2 film online
Fargo

(1) comment

  • grbm 22 marca 2021

    jest humor, intryga i wgl

Leave a comment

Imię *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website

×
Życzymy miłego oglądania!