Co się stało?

Diablo film online

Diablo film online

Jan. 18, 2019Poland110 Min.PG
Twoja ocena: 0
5 1 ocena

Opis

Diablo videer online

„Diablo” to polski film sensacyjny z 2018 roku, w reżyserii Patryka Vega. Film opowiada historię Tomka (granego przez Piotra Stramowskiego), młodego chłopaka z Warszawy, który zostaje zaangażowany przez tajemniczą kobietę o imieniu Kasia (grana przez Aleksandrę Popławską) do wykonania serii zleceń.

Tomek szybko orientuje się, że zlecenia, które wykonuje, są coraz bardziej niebezpieczne i skomplikowane, a Kasia to nie tylko zwykła kurierka, ale również liderka gangsterów zajmujących się handlem narkotykami. Gdy Tomek dowiaduje się, że jest wplątany w świat przestępczości, musi zdecydować, czy chce dalej brać udział w nielegalnych interesach, czy też zerwać z tym i ryzykować swoje życie.

„Diablo” to film pełen napięcia i emocji, który trzyma widza w niepewności do samego końca. Reżyser Patryk Vega dobrze prowadzi akcję i umiejętnie buduje napięcie, a Piotr Stramowski jako Tomek sprawia, że film jest jeszcze bardziej wiarygodny i autentyczny.

Gdzie obejrzeć cały film Diablo cda?

Oprócz dobrej akcji i napięcia, „Diablo” porusza również ważne tematy, takie jak skutki uzależnienia od narkotyków oraz problem przestępczości związanej z handlem narkotykami. Film pokazuje również, jak trudno jest wyjść z takiego środowiska i jak wielka jest cena, jaką trzeba zapłacić za ucieczkę z tego rodzaju interesów.

Ogólnie „Diablo” to świetny polski film sensacyjny, który zarówno trzyma w napięciu, jak i porusza ważne społeczne kwestie. Reżyser Patryk Vega dobrze prowadzi akcję, a Piotr Stramowski jako Tomek sprawia, że film jest jeszcze bardziej wiarygodny i autentyczny. Jeśli lubisz filmy sensacyjne z napięciem i emocjami oraz chcesz zobaczyć dobrze zagrane polskie produkcje, „Diablo” z pewnością przypadnie Ci do gustu.

Diablo film online
Oryginalny tytuł Diablo
Oceny IMDb 4.0 794 ocen
Oceny TMDb 5.1 26 ocen
Udostępnione0

Podobne tytuły

Pasażer film online
Justice League: Doom
The Matrix 4 Film online
Terminator: Genisys film online
ドラゴンボールZ 超戦士撃破!!勝のはオレだ
Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia
Megalodon
Indiana Jones i Ostatnia Krucjata film online
Portier film online
Pod powierzchnią film online
Pitbull. Niebezpieczne kobiety 2016 film online
Mistrz Z: W cieniu Ip Mana

(2) comments

  • redxPL 23 stycznia 2021

    Chyba już za stary jestem na takie rzeczy.

  • BladesofMercy 30 marca 2021

    ten bohater to do mnie podobny 😛

Leave a comment

Imię *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website

×
Życzymy miłego oglądania!