Co się stało?

Drogówka 2013 film online

Drogówka 2013 film online

Ostra jazda dopiero przed tobą.Jan. 31, 2013Poland118 Min.PG
Twoja ocena: 0
8 1 ocena

Opis

Gdzie obejrzeć cały film Drogówka videer lektor PL ?

„Drogówka” to film, który z pewnością zostanie zapamiętany przez widzów na długi czas. To bardzo mocna i wstrząsająca produkcja, która porusza trudne i ważne tematy, takie jak korupcja, przemoc i brak empatii.

Scenariusz opowiada historię policjanta, który jest zmuszony do walki z korupcją w swoim własnym otoczeniu. Fabuła jest dość prosta, ale została opowiedziana w bardzo sugestywny i przekonujący sposób. Reżyser skupił się głównie na budowaniu napięcia i atmosfery, co udało mu się osiągnąć dzięki doskonałej pracy operatora oraz świetnym efektom specjalnym. Obrazy przedstawiające mroczne, opustoszałe przestrzenie i ujęcia z bliska twarzy bohaterów dodają produkcji niepokojącego klimatu.

Aktorstwo również stoi na bardzo wysokim poziomie. Główny bohater, grany przez Tomasza Kot, jest wiarygodny i przekonujący w swojej roli policjanta, który jest zmuszony do podjęcia trudnych decyzji. Jego partnerka, grająca Zofia Wichłacz, również została świetnie wykreowana jako kobieta zmagająca się z wewnętrznymi rozterkami i emocjami.

Drogówka dubbing po polsku

Muzyka, choć nie jest szczególnie zapadająca w pamięci, doskonale współgra z obrazem i dodaje produkcji jeszcze więcej napięcia.

Ogólnie rzecz biorąc, „Drogówka” to świetny film, który z pewnością przypadnie do gustu fanom gatunku thriller. Jego mroczna i niepokojąca atmosfera oraz doskonałe aktorstwo sprawiają, że jest to produkcja warta obejrzenia. Ważne i aktualne tematy, które porusza, sprawiają, że film ten zostanie zapamiętany przez widzów na długi czas po seansie.

Jednak „Drogówka” to nie tylko mroczny i niepokojący film. To również dzieło, które pokazuje, jak bardzo ludzka moralność jest elastyczna i jak łatwo można ulec pokusie zła. Główny bohater, choć na początku jest uosobieniem dobra i sprawiedliwości, z biegiem czasu zaczyna tracić swoje moralne zasady i podąża coraz bardziej na skrajność. Jego walka z korupcją i przemocą staje się coraz bardziej egoistyczna i niebezpieczna dla innych.

Oprócz tego film porusza również ważny temat braku empatii i odpowiedzialności za swoje czyny. Główny bohater, choć jest świadomy swoich błędów, nie potrafi się z nimi pogodzić i nadal trwa w swoim egoizmie. Jego brak empatii i skłonność do przemocy sprawia, że staje się coraz bardziej niebezpiecznym i nieobliczalnym.

„Drogówka” to film, który z pewnością zostanie zapamiętany przez widzów na długi czas po seansie. Jego mroczna i niepokojąca atmosfera, doskonałe aktorstwo i ważne tematy sprawiają, że jest to produkcja warta obejrzenia. Jeśli lubisz filmy, które poruszają trudne i aktualne tematy oraz potrafią zaskoczyć swoim zwrotem akcji, „Drogówka” na pewno Cię nie zawiedzie.

Oryginalny tytuł Drogówka
Oceny IMDb 7.3 4,101 ocen
Oceny TMDb 6.7 45 ocen
Udostępnione0

Podobne tytuły

Shadow in the Cloud film online
Uczciwy złodziej
Wander film online
Midsommar. W biały dzień film online
Pitbull 2005 film online
Sanctuary Population One
Nowiny ze świata film online
Legion Samobójców
Hotel Ruanda film online
Czarny Mercedes 2019 film online
Requiem dla snu film online
Karate Kid III

(1) comment

  • grbm 25 marca 2021

    taki se

Leave a comment

Imię *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website

×
Życzymy miłego oglądania!