Co się stało?

Gotowi na wszystko. Exterminator 2018 film online

Gotowi na wszystko. Exterminator 2018 film online

Jan. 05, 2018Poland105 Min.PG
Twoja ocena: 0
5 1 ocena

Opis

Gdzie obejrzeć cały film Gotowi na wszystko. Exterminator online po polsku ?

Gotowi na wszystko. Exterminator to amerykański film akcji z 2010 roku, w reżyserii Jamesa McTeigue. Film opowiada historię Williama Fostera, mężczyzny, który zostaje zwerbowany do tajnej grupy zabójców, znanej jako „Ligowcy”. W trakcie filmu widzowie mogą śledzić jego próby przetrwania w niebezpiecznym świecie zabójstw i intryg politycznych.

Film Gotowi na wszystko. Exterminator został bardzo dobrze przyjęty przez krytyków i widzów, stając się jednym z największych przebojów Jamesa McTeigue i jednym z najlepiej sprzedających się filmów akcji ostatnich lat.

Głównym bohaterem filmu jest William Foster, grany przez Denzela Washingtona. William to mądry i doświadczony mężczyzna, który nie boi się stawiać czoła swojej sytuacji i walczyć o swoje przetrwanie. Washington stworzył bardzo przekonującą i wiarygodną kreację tej postaci, dzięki czemu widzowie mogą śledzić jego przygody z zapartym tchem.

Gotowi na wszystko. Exterminator videer dubbing

Oprócz głównego bohatera, w filmie pojawia się także wiele innych interesujących postaci, takich jak Raymer, grana przez Johna C. McGinley’a, który jest liderem Ligowców i stara się zwerbować Williama do swojej grupy, oraz Trupo, grany przez Chiwetela Ejiofora, który jest wrogiem Williama i stara się go zdekonspirować. Obie postacie są bardzo dobrze zagrane i dodają filmowi głębi.

Scenariusz filmu jest bardzo dobrze napisany i skupia się na przygodach Williama oraz jego walki o przetrwanie w niebezpiecznym świecie zabójstw i intryg politycznych. Reżyser, James McTeigue, potrafi doskonale oddać klimat akcji i przedstawić postaci w sposób, który sprawia, że widzowie mogą się z nimi utożsamić. Oprócz dobrego scenariusza, film Gotowi na wszystko. Exterminator ma także bardzo dobrą scenografię i zdjęcia. Reżyser doskonale potrafi oddać klimat niebezpiecznego świata zabójstw i intryg politycznych i przedstawić go w sposób, który zachwyca widzów. Oprócz tego, film ma także bardzo dobrą muzykę, która dodaje filmowi głębi i nadaje mu odpowiedni klimat.

Ogólnie rzecz biorąc, Gotowi na wszystko. Exterminator to bardzo udany film akcji, który z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom tego gatunku. Film jest dobrze zagrany przez głównego bohatera, Denzela Washingtona, a także ma doskonale napisany scenariusz i ciekawą fabułę. Reżyser, James McTeigue, potrafi doskonale oddać klimat akcji i przedstawić postaci w sposób, który sprawia, że widzowie mogą się z nimi utożsamić. Jeśli lubicie filmy akcji i szukacie czegoś na wieczór z rodziną lub z przyjaciółmi, to Gotowi na wszystko. Exterminator jest idealnym wyborem.

Gotowi na wszystko. Exterminator 2018 film online
Oryginalny tytuł Gotowi na wszystko. Exterminator
Oceny IMDb 6.3 446 ocen
Oceny TMDb 7.2 13 ocen
Udostępnione0

Podobne tytuły

3 idiotów film online
Thor: Ragnarok film online
Całe szczęście 2019 film online
Toy Story 3 film online
AK vs AK
Na bank się uda 2019 film online
To właśnie miłość film online
Emma. film online
Sposób na świętego film online
Nie wierzcie bliźniaczkom film online
Doktor Dolittle film online
101 dalmatyńczyków film online

(1) comment

  • Erni0412 24 marca 2021

    ale ładna aktoreczka :p

Leave a comment

Imię *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website

×
Życzymy miłego oglądania!