Co się stało?

Kobiety mafii 2018 film online

Kobiety mafii 2018 film online

Feb. 22, 2018Poland135 Min.PG
Twoja ocena: 0
7 1 ocena

Opis

Gdzie obejrzeć cały film Kobiety mafii lektor PL ?

Kobiety mafii to polski film kryminalny z 2018 roku, w reżyserii Patryka Vegi. Film opowiada historię trzech kobiet, które działają w mafii i walczą o swoje miejsce w trudnym, męskim świecie przestępczym. W trakcie filmu widzowie mogą śledzić ich próby przetrwania w tym niebezpiecznym środowisku oraz walkę o władzę i bogactwo.

Film Kobiety mafii został bardzo dobrze przyjęty przez krytyków i widzów, stając się jednym z największych przebojów Patryka Vegi i jednym z najlepiej sprzedających się filmów kryminalnych ostatnich lat.

Głównymi bohaterkami filmu są trzy kobiety: Ada, grana przez Piotr Adamczyka, Beata, grana przez Kasię Smutniak, oraz Natalia, grana przez Paulinę Chylińską. Każda z nich ma inną historię i motywacje, dzięki czemu film jest bardzo interesujący i zróżnicowany. Aktorki stworzyły bardzo przekonujące i wiarygodne kreacje swoich postaci, dzięki czemu widzowie mogą się z nimi utożsamić.

Kobiety mafii cda online

Oprócz głównych bohaterek, w filmie pojawia się także wiele innych interesujących postaci, takich jak Ksawery, grany przez Andrzeja Grabowskiego, który jest głównym antagonistą filmu i stara się przejąć władzę nad mafią, oraz Janek, grany przez Grzegorza Małeckiego, który jest mentorem i przyjacielem Ady. Obie postacie są bardzo dobrze zagrane i dodają filmowi głębi.

Scenariusz filmu jest bardzo dobrze napisany i skupia się na perypetiach trzech kobiet oraz ich walki o przetrwanie w trudnym świecie mafii. Reżyser, Patryk Vega, potrafi doskonale oddać klimat środowiska przestępczego i przedstawić postaci w sposób, który sprawia, że widzowie mogą się z nimi utożsamić.

Oprócz dobrego scenariusza, film Kobiety mafii ma także bardzo dobrą scenografię i zdjęcia. Reżyser doskonale potrafi oddać klimat środowiska przestępczego i przedstawić go w sposób, który zachwyca widzów. Oprócz tego, film ma także bardzo dobrą muzykę, która dodaje filmowi głębi i nadaje mu odpowiedni klimat.

Ogólnie rzecz biorąc, Kobiety mafii to bardzo udany film kryminalny, który z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom tego gatunku. Film jest dobrze zagrany przez główne bohaterki, Piotra Adamczyka, Kasię Smutniak oraz Paulinę Chylińską, a także ma doskonale napisany scenariusz i ciekawą fabułę. Reżyser, Patryk Vega, potrafi doskonale oddać klimat środowiska przestępczego i przedstawić postaci w sposób, który sprawia, że widzowie mogą się z nimi utożsamić. Jeśli lubicie filmy kryminalne i szukacie czegoś na wieczór z rodziną lub z przyjaciółmi, to Kobiety mafii jest idealnym wyborem.

Kobiety mafii 2018 film online
Kobiety mafii 2018 film online
Oryginalny tytuł Kobiety mafii
Oceny IMDb 4.7 1,264 ocen
Oceny TMDb 5.9 37 ocen

Reżyser

Patryk Vega
Director

Obsada

Udostępnione0

Podobne tytuły

Za wszelką cenę film online
Jurassic World film online
Planeta Małp
Morderstwo w Halloweenowym Ekspresie film online
Casablanca
Legion Samobójców 2 Film online
Karate Kid II
Służby Specjalne 2014 film online
Tajna broń film online
Dangal
Dragon Ball Z: Zemsta Coolera film online
Gwiezdne Wojny: Część I – Mroczne Widmo film online

(1) comment

  • brunek2 25 marca 2021

    Chyba już za stary jestem na takie rzeczy.

Leave a comment

Imię *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website

×
Życzymy miłego oglądania!