Co się stało?

Monument 2018 film online

Monument 2018 film online

Jul. 31, 2018Poland108 Min.PG
Twoja ocena: 0
6 1 ocena

Opis

Monument videer dubbing po polsku

„Monument” to science fiction w reżyserii Samy Bakshiego, opowiadający historię młodej kobiety o imieniu Sarah (Kate Mara), która wraz ze swoim chłopakiem Jackiem (Casey Affleck) wyjeżdża na wakacje do odległego miasteczka. Po przybyciu na miejsce, Sarah i Jack zostają zaatakowani przez tajemnicze stwory i muszą walczyć o przetrwanie.

Film został wydany w 2020 roku i od razu zyskał popularność wśród miłośników science fiction. Jego sukces zawdzięcza przede wszystkim doskonałej oprawie wizualnej i intrygującej fabule. Reżyser Samy Bakshi doskonale wykorzystał opuszczone i tajemnicze miasteczko, tworząc miejsce, w którym aż roi się od niebezpieczeństw i tajemnic.

Gdzie obejrzeć cały film Monument online?

Oprócz doskonałej oprawy, „Monument” zasługuje również na pochwałę za swoją obsadę aktorską. Kate Mara jako Sarah sprawdza się świetnie – jej naturalna uroda i umiejętność wcielenia się w rolę młodej kobiety, która musi walczyć o przetrwanie, sprawia, że aktorka staje się jednym z najważniejszych elementów filmu. Również Casey Affleck jako Jack spisuję się bardzo dobrze, tworząc razem z Kate Mara niezwykle przekonującą i wiarygodną parę bohaterów.

Fabuła „Monument” jest pełna nieoczekiwanych zwrotów akcji i tajemnic, które stopniowo są odkrywane przez Sarah i Jacka. Film skłania do refleksji nad ludzkimi emocjami i instynktem przetrwania, a jego przesłanie jest uniwersalne i dotyka każdego z nas.

Ogólnie rzecz biorąc, „Monument” to świetny film science fiction, który z pewnością zapadnie w pamięci widzów na długi czas. Jego doskonała oprawa wizualna, intrygująca fabuła i przekonująca obsada aktorska sprawiają, że jest to produkcja warta polecenia. Jeśli lubicie

Monument 2018 film online
Monument 2018 film online
Monument 2018 film online
Monument 2018 film online
Oryginalny tytuł Monument
Oceny IMDb 6.2 317 ocen
Oceny TMDb 9 1 ocen
Udostępnione0

Podobne tytuły

Sicario 2: Soldado
Free Fire
Rocky IV
Wilk z Wall Street film online
Pięćdziesiąt twarzy Greya film online
(Nie)znajomi 2019 film online
Come Play film online
American Dream Film online
Mechaniczna pomarańcza
유열의 음악앨범
Upadek film online
Underdog 2019 film online

(1) comment

  • kuba_b 28 marca 2021

    Ciekawy pomysł reżyser miał

Leave a comment

Imię *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website

×
Życzymy miłego oglądania!