Co się stało?

One Night in Miami… film online

One Night in Miami… film online

Jan. 08, 2021USA111 Min.R
Twoja ocena: 0
5 1 ocena

Opis

One Night in Miami… videer

One Night in Miami cda to film opowiadający o spotkaniu czterech znanych afroamerykańskich postaci z lat 60. XX wieku: Malcolma X, Sam Cooke’a, Jima Browna i Cassiusa Claya (późniejszego Muhammada Alego). Film oparty jest na sztuce teatralnej autorstwa Kemp Powersa i wyreżyserowany został przez Reginalda Hudlina.

Film rozgrywa się w hotelu Hampton House w Miami, gdzie bohaterowie spotykają się po walce Claya z Sonnym Listonem, w której Clay został mistrzem świata wagi ciężkiej. Spotkanie to staje się okazją do dyskusji na temat roli afroamerykańskich artystów i sportowców w walce o równość rasową w Stanach Zjednoczonych. Każdy z bohaterów ma inne podejście do tej kwestii i każdy z nich próbuje przekonać pozostałych do swojego punktu widzenia.

Gdzie obejrzeć cały film One Night in Miami… lektor PL cda ?

Obsada aktorska w filmie jest doskonała. Kingsley Ben-Adir wciela się w postać Malcolma X i doskonale oddaje jego charyzmę i determinację. Eli Goree jako Cassius Clay prezentuje młodzieńczą niepewność i radość z osiągnięcia sukcesu. Leslie Odom Jr. jako Sam Cooke z kolei pokazuje artystę zmaganie się z presją i konfliktami wewnętrznymi. I wreszcie, Aldis Hodge jako Jim Brown prezentuje postać silną i zdecydowaną, ale także pełną emocji.

One Night in Miami to film, który z pewnością zapadnie w pamięci. Jego tematyka jest niezwykle ważna i aktualna nie tylko w kontekście historii, ale także w obecnych czasach. Film pokazuje, że nawet ludzie o podobnych celach mogą mieć różne sposoby ich osiągnięcia i że każdy z nas ma swoje własne doświadczenia, które wpływają na nasze podejście do świata. Reżyseria Reginalda Hudlina jest bardzo dobra i sprawnie prowadzi widza przez film, a także umożliwia aktorskim kreacjom swobodne wyrażenie emocji i przekonań.

One Night in Miami to także film o przyjaźni i o tym, jak ważne jest trzymanie się razem, szczególnie w trudnych czasach. Bohaterowie filmu są dla siebie wsparciem i potrafią słuchać się nawzajem, co pozwala im lepiej zrozumieć swoje różnice i znaleźć wspólne rozwiązania.

Podsumowując, One Night in Miami to film, który z pewnością zasługuje na uwagę. Jego tematyka jest ważna i aktualna, a obsada aktorska jest doskonała. Reżyseria Reginalda Hudlina jest sprawna i umożliwia aktorom swobodne wyrażenie emocji i przekonań. Film ten jest polecany dla widzów, którzy są zainteresowani historią i kwestiami równości rasowej, a także dla tych, którzy cenią dobre kino i aktorskie kreacje.

One Night in Miami… film online
One Night in Miami… film online
One Night in Miami… film online
Oryginalny tytuł One Night in Miami...
Oceny IMDb 6.0 920 ocen
Oceny TMDb 7.6 18 ocen

Reżyser

Regina King
Director

Obsada

Eli Goree isCassius Clay
Cassius Clay
Aldis Hodge isJim Brown
Jim Brown
Lance Reddick isBrother Kareem
Brother Kareem
Nicolette Robinson isBarbara Cooke
Barbara Cooke
Michael Imperioli isAngelo Dundee
Angelo Dundee
Udostępnione0

Podobne tytuły

To właśnie miłość film online
Tajemnicze początki
Sound of Metal
Amonit
To wspaniałe życie
3 idiotów film online
Wołyń 2016 film online
Ojciec Chrzestny z Kantonu
Ninja film online
Portret kobiety w ogniu film online
Cena strachu
Buntownik z wyboru film online

(1) comment

  • olaf00 19 stycznia 2021

    oczopląsu mozna dostac

Leave a comment

Imię *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website

×
Życzymy miłego oglądania!