Co się stało?

Otwarte 24 godziny film online

Otwarte 24 godziny film online

Aug. 27, 2018Canada102 Min.PG
Twoja ocena: 0
6 1 ocena

Opis

Gdzie obejrzeć cały film Otwarte 24 godziny po polsku dubbing?

„Otwarte 24 godziny” to horror w reżyserii Patryka Vega, opowiadający historię grupy młodych ludzi, którzy wynajmują pokój w tajemniczym pensjonacie znajdującym się gdzieś na odludziu. Po przybyciu na miejsce, zaczynają doświadczać dziwnych i przerażających zjawisk, które wydają się być dziełem demona lub innego potężnego złego ducha.

Film został wydany w 2016 roku i od razu zyskał popularność wśród miłośników horrorów. Jego sukces zawdzięcza przede wszystkim doskonałej atmosferze i niepokojącemu klimatowi, które zostały zbudowane dzięki doskonałej oprawie wizualnej i muzyce. Reżyser Patryk Vega doskonale wykorzystał tajemniczy i odludny pensjonat, tworząc miejsce, w którym aż roi się od duchów i demonów.

Otwarte 24 godziny cda online

Oprócz doskonałej oprawy, „Otwarte 24 godziny” zasługuje również na pochwałę za swoją obsadę aktorską. Młodzi aktorzy spisali się na medal, tworząc niepokojącą i tajemniczą atmosferę filmu. Fabuła „Otwartych 24 godzin” jest dość prosta, ale nie brakuje w niej nieoczekiwanych zwrotów akcji i momentów, które z pewnością zaskoczą widzów.

Ogólnie rzecz biorąc, „Otwarte 24 godziny” to dobry horror, który z pewnością zapewni widzom kilka dreszczy emocji i niepokoju. Jego doskonała oprawa wizualna, intrygująca obsada aktorska i niepokojący klimat sprawiają, że jest to film wart polecenia dla miłośników gatunku. Jeśli lubicie filmy z duchami i demonami i nie boicie się trochę strachu, „Otwarte 24 godziny” jest idealnym wyborem dla Was.

Otwarte 24 godziny film online
Otwarte 24 godziny film online
Otwarte 24 godziny film online
Oryginalny tytuł Open 24 Hours
Oceny IMDb 5.4 1,820 ocen
Oceny TMDb 5.6 41 ocen

Reżyser

Obsada

Udostępnione0

Podobne tytuły

Alone
Cena strachu
Black Water: Abyss film online
Tremors: Shrieker Island
007: GoldenEye
The Fanatic
Wij
12 Hour Shift film online
Obcy: Przymierze film online
Ciemno, prawie noc 2019 film online
Wpół do śmierci film online
Park Jurajski III

(2) comments

  • Mimi09 21 stycznia 2021

    Warto oglądać

  • buritto 4 kwietnia 2021

    Super wrażenia

Leave a comment

Imię *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website

×
Życzymy miłego oglądania!