Co się stało?

Trzy metry nad niebem film online

Trzy metry nad niebem film online

Film opowiada historię dwóch młodych ludzi z zupełnie innych światów. Babi (María Valverde) jest spokojną studentką, Hache (Mario Casas)Dec. 03, 2010Spain122 Min.Not Rated
Twoja ocena: 0
7 1 ocena

Opis

Gdzie obejrzeć cały film Trzy metry nad niebem videer lektor PL ?

Trzy metry nad niebem to film, który opowiada o miłości młodych ludzi, która przetrwała nawet po śmierci jednego z nich. Głównymi bohaterami są Hache i Babi, dwoje nastolatków pochodzących z różnych środowisk. Hache to chłopak z trudnej rodziny, który jest liderem grupy motocyklowej. Babi to z kolei dziewczyna z bogatej rodziny, która marzy o karierze aktorskiej. Mimo różnic, Hache i Babi szybko zakochują się w sobie i rozpoczynają niezwykle intensywny i emocjonalny związek.

Trzy metry nad niebem to film, który pokazuje, jak miłość może przetrwać nawet po śmierci jednej osoby. Gdy Hache zostaje zabity w wypadku motocyklowym, Babi musi zmierzyć się z ogromnym bólem i stratą. Mimo to, jej miłość do Hache’a nie gaśnie i ona stara się znaleźć sposób, by poradzić sobie z tym ogromnym ciosem.

Trzy metry nad niebem dubbing

Trzy metry nad niebem to film, który z pewnością zostaje w pamięci widza. Jego głównym atutem jest intensywność emocji i uczuć, jakie towarzyszą bohaterom. Aktorstwo również jest na wysokim poziomie, z Mario Casasem i María Valverde w rolach głównych bohaterów. Oboje świetnie odgrywają swoje role i są wiarygodni jako młodzi ludzie zakochani po uszy.

Trzy metry nad niebem to również film, który pokazuje, jak miłość może przekraczać bariery i granice. Hache i Babi pochodzą z różnych środowisk, ale ich uczucie jest silniejsze niż wszystko inne. Film ukazuje również skomplikowane relacje między bohaterami i ich rodzinami, które zostały wystawione na próbę przez ich związek.

Ogólnie rzecz biorąc, Trzy metry nad niebem to film, który z pewnością zostaje w pamięci widza. Jego głównym atutem jest intensywność emocji i uczuć, jakie towarzyszą bohaterom, a także świetne aktorstwo. Jeśli lubisz filmy o miłości i szukasz czegoś, co pozostanie w pamięci na długo po seansie, to Trzy metry nad niebem jest filmem dla Ciebie.

Trzy metry nad niebem film online
Trzy metry nad niebem film online
Trzy metry nad niebem film online
Trzy metry nad niebem film online
Trzy metry nad niebem film online
Trzy metry nad niebem film online
Trzy metry nad niebem film online
Oryginalny tytuł Tres metros sobre el cielo
Oceny IMDb 7.0 23,738 ocen
Oceny TMDb 7.8 1,895 ocen
Udostępnione0

Podobne tytuły

I Used to Go Here
Bulwar Zachodzącego Słońca
Nie otwieraj oczu film online
Chłopcy z Ferajny film online
Trainspotting film online
Casablanca
Sputnik
Uczciwy złodziej
Następne 48 godzin
Maquia: Obiecaj mi kwiat na pożegnanie!
Shadow in the Cloud film online
Paryż, Teksas

(2) comments

  • FajnyIgnacy 23 stycznia 2021

    warty oglądnięcia

  • 4ukamisia 31 marca 2021

    No i noc zarwana hahhah

Leave a comment

Imię *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website

×
Życzymy miłego oglądania!