Co się stało?

Underdog 2019 film online

Underdog 2019 film online

Jan. 11, 2019Poland120 Min.PG
Twoja ocena: 0
7 1 ocena

Opis

Gdzie obejrzeć cały film Underdog videer ?

„Underdog” to polski film komediowy z 2020 roku, w reżyserii Macieja Kawulskiego. Film opowiada historię Szymona (granego przez Macieja Musiała), młodego chłopaka z małego miasta, który marzy o zostaniu zawodowym zapaśnikiem. Jego marzenia szybko stają pod znakiem zapytania, gdy Szymon zostaje wysłany przez swojego ojca (granego przez Tomasza Karolaka) na studia do Warszawy.

W stolicy Szymon zostaje zapisany do sekcji zapaśniczej na uniwersytecie, ale szybko orientuje się, że jego szansa na zostanie zawodowym zapaśnikiem są niewielkie. Wtedy pojawia się na horyzoncie okazja, która może spełnić jego marzenia – turniej zapaśniczy „Underdog”, w którym mogą wziąć udział wszyscy chętni. Szymon postanawia spróbować swoich sił i walczy o zwycięstwo.

Underdog cda online

„Underdog” to film pełen śmiesznych sytuacji i ciętego dowcipu, który rozbawi widzów od początku do końca. Reżyser Maciej Kawulski świetnie prowadzi akcję i umiejętnie balansuje między śmiesznymi sytuacjami a poważniejszymi tematami. Aktorzy również spisali się na medal, a Maciej Musiał jako Szymon sprawia, że film jest jeszcze bardziej wiarygodny i autentyczny.

Oprócz dobrej zabawy i śmiesznych sytuacji, „Underdog” porusza również ważne tematy, takie jak marzenia i ambicje oraz trudności z ich realizacją. Film pokazuje, że niezależnie od tego, jakie są nasze marzenia i ile przeciwności losu stoi nam na drodze, warto walczyć o to, co naprawdę chcemy.

Ogólnie „Underdog” to świetny polski film komediowy, który zarówno rozbawi widzów, jak i porusza ważne tematy. Reżyser Maciej Kawulski dobrze prowadzi akcję i umiejętnie balansuje między śmiesznymi sytuacjami a poważniejszymi tematami. Jeśli szukasz filmu, który zarówno rozbawi, jak i zmusi do refleksji, „Underdog” jest świetnym wyborem.

Underdog 2019 film online
Oryginalny tytuł Underdog
Oceny IMDb 5.7 335 ocen
Oceny TMDb 5.2 9 ocen
Udostępnione0

Podobne tytuły

Blackfox
Nowi mutanci
Diabeł wcielony
Power
Sala samobójców. Hejter 2020 film online
Test na przyjaźń
Niebo i piekło
El club de los idealistas
Szklana Pułapka 5 film online
Bohemian Rhapsody
Parasite film online
Zniewolony film online

(1) comment

  • arturekartur 26 marca 2021

    Nudny, przewidywalny

Leave a comment

Imię *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website

×
Życzymy miłego oglądania!