Co się stało?

W krainie karteli film online

W krainie karteli film online

Jul. 03, 2015USA100 Min.R
Twoja ocena: 0
8 1 ocena

Opis

W krainie karteli cda online po polsku

„W krainie karteli” to film sensacyjny z 2017 roku, w reżyserii Stefano Sollimy. Film opowiada historię Carla, młodego chłopaka z bogatej rodziny, który zostaje porwany przez kartel narkotykowy z Meksyku. Jego ojciec, oligarcha, jest gotów zapłacić dużą sumę pieniędzy za jego uwolnienie, ale kartel domaga się znacznie więcej. W celu wymuszenia wyższej sumy, kartel postanawia zaangażować do sprawy tajemniczego i bezwzględnego mężczyznę o imieniu The Italian (interpretowanego przez Adrianao Gianniniego).

The Italian jest profesjonalnym najemnym mordercą, który zostaje wynajęty przez kartel, aby dokonać porwania. Jego zadaniem jest zmuszenie oligarchy do zapłacenia jeszcze większej sumy pieniędzy za uwolnienie syna. W międzyczasie Carlo próbuje znaleźć sposób na ucieczkę z rąk kartelu i walczy o przetrwanie w trudnych warunkach.

Gdzie obejrzeć cały film W krainie karteli online videer ?

„W krainie karteli” to film pełen napięcia i emocji, który trzyma widza w niepewności do samego końca. Reżyser Stefano Sollima znakomicie prowadzi akcję, a Adriano Giannini jako The Italian sprawia, że film jest jeszcze bardziej niepokojący i przerażający.

Oprócz dobrej akcji i napięcia, „W krainie karteli” porusza również ważne tematy, takie jak wpływ karteli narkotykowych na Meksyk oraz skutki ich działań dla lokalnych społeczności. Film pokazuje również, jak wielka jest cena, jaką ludzie są gotowi zapłacić za ocalenie swoich bliskich.

Ogólnie „W krainie karteli” to świetny film sensacyjny, który zarówno trzyma w napięciu, jak i porusza ważne społeczne kwestie. Reżyser Stefano Sollima dobrze prowadzi akcję, a Adriano Giannini jako The Italian sprawia, że film jest jeszcze bardziej przerażający i niepokojący. Jeśli lubisz filmy sensacyjne z napięciem i emocjami, „W krainie karteli” z pewnością przypadnie Ci do gustu.

W krainie karteli film online
Oryginalny tytuł Cartel Land
Oceny IMDb 7.4 17,797 ocen
Oceny TMDb 7.3 268 ocen
Udostępnione0

Podobne tytuły

Rocky III
Locked Down Film online
Światła wielkiego miasta
Psychoza
Niezłomny: Droga do odkupienia film online
Bulwar Zachodzącego Słońca
Sanctuary Population One
Karate Kid II
Łowca jeleni
Polowanie film online
Oldboy
Lawrence z Arabii

(2) comments

  • PodKontrolo 17 stycznia 2021

    nie mój klimat

  • JDGrzesiu 5 kwietnia 2021

    szypko mi się oglądało heh, polecam

Leave a comment

Imię *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website

×
Życzymy miłego oglądania!